NEDEN YARGAN ÖZEL GÜVENLİK ?

NEDEN YARGAN ÖZEL GÜVENLİK ?

Türkiye'de 2004 yılında yürürlüğe giren 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ile kamu kurumları, fabrikalar, havaalanı, hastane, alışveriş merkezi gibi çok sayıdaki işyerinde istihdam edilmek üzere özel güvenlik personeli ihtiyacı doğmuştur. Yine bu kanun ile görevlendirilecek personele eğitim alma zorunluluğu getirilmiştir. Bu nedenle de özel eğitim kurumları açılmıştır.

Yargan Özel Güvenlik Eğitim Kurumu’da 5188 sayılı kanun doğrultusunda 2006 yılından beri İzmir’de binlerce öğrenci yetiştirip sektöre kazandırmıştır.

Yargan Özel Güvenlik Kurumu’nda aldıkları eğitim sonucunda başarılı olup Özel Güvenlik Yaka Kartını çıkartan öğrencilerimiz kursumuzun; işe yerleştirme çalışmaları sayesinde rahatlıkla iş bulup çalışmaya başlamışlardır.

Kurumumuzun işe yerleştirme çalışmaları görmek ve eğitimlerimizle ile ilgili ayrıntılı bilgi ve görsellere ulaşmak için facebook sayfamızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Bu yeni ve popüler mesleğe adım atarken İzmir’in en tanınmış, köklü ve kaliteli eğitim merkezinden eğitim almanın farkını yaşamak için Yargan Özel Güvenlik Eğitim Kurumunu seçmelisiniz.

ÖZEL GÜVENLİK KARTI OLANLARIN ÇALIŞMA ALANLARI


-Alışveriş merkezleri
-Fabrikalar
-Hastaneler
-Siteler
-Oteller
-Bankalar
-Postaneler
-Belediyeler
-İlköğretim,Lise ve Üniversiteler
-Metro
-İş Hanları
-Konserler
-Spor müsabakaları
-Yakın Koruma

Facebook Sayfalarımız

Facebook Sayfamız İçin Tıklayınız...
https://www.facebook.com/yarganguvenlik?ref=hl